کنترل تردد

اکسس کنترل

دستگاه کنترل تردد یا اکسس کنترل دستگاه نظارتی است که از طریق آنها دسترسی کاربران و امتیاز خاص به سیستم ها، منابع و یا اطلاعات اعطا می شود.

1

ثبت ورود و خروج

در این دستگاه ورود و خروج تمام کاربران به همراه ساعت و تاریخ آن ثبت شده و میتوان این داده ها را به صورت نموداری نیز از دستگاه دریافت کرد

2

ایجاد محدودیت

برای امنیت بیشتر یک بخش مهم میتوان مشخص کرد که هر کاربر در طول روز چند بار بتواند به آن محیط وارد شود

 

3

تنوع روش های ورود

در سیستم های کنترل تردد میتوان مشخص کرد که کاربران با استفاده از سنسور شناسایی چهره، اثر انگشت، کارت ورود و یا پسورد شخصی خود بتوانند وارد بخش مورد نظر شوند.

امروزه دستگاه های کنترل تردد یکی از پرکاربرد ترین دستگاه هاست. قابلیت هایی نظیر حسگر اثر انگشت، شناسایی چهره، ورود با کارت، ورود با کلمه عبور شخصی باعث شده تا کاربرد این سیستم نیس افزایش یابد. برای حضور و غیاب و درج ساعت ورود و خروج کارکنان، جلوگیری از ورود افراد متفرقه به یک بخش از این سیستم استفاده میگردد که میتوان داده های این سیستم را به راحتی دریافت و بررسی کرد.یکی دیگر از قابلیت های این نوع سیستم ها به گونه ای است که شما میتوانید برای هر شخص تعداد دفعات ورود و خروج را محدود کنید،به طور مثال میتوانید تعیید کنید که یک شخص در طول یک روز فقط 5 بار بتواند وارد بخش مورد نظر شود.تیم ما با توجه به نوع محل شما بهترین دستگاه را پیشنهاد، انتخاب و نصب می کند.

انتخاب نوع دستگاه

 اگر میزان هزینه برای پیاده سازی این سیستم از اهمیت بالایی برخوردار است شما میتوانید با توجه به میزان اهمیت بخش مورد نظر یا نوع کاربری آن بخش سیستم کنترل تردد خود را انتخاب نمایید.

به طور مثال : شاید شما در مکانی باشید که فقط عبور و مرور کاربران محدود شود و به قابلیت هایی همچون شناسیایی چهره و اثر انگشت و یا حتی ورود باکارت نیاز نداشته باشید پس میتوانید دستگاه کنترل تردد با استفاده از رمز عبور را انتخاب کنید.

 

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.